Kontakt os

Hans Erik Brink

Indehaver & epoxy-ekspert
Tlf: 40 14 87 05
heb@nordicstaldkemi.dk

Søren Peter Høyer

Salg - hele landet (mink)
tlf: 40 43 87 05
sp@nordicstaldkemi.dk

Frederik Petersen

Salg - Fyn
Tlf: 51 32 87 06
fp@nordicstaldkemi.dk

Allan Mortensen

Salg - Fyn
Tlf: 29278706
allan@nordicstaldkemi.dk

Martin Hvalsøe

Salg - Østlige Jylland
Tlf: 60 14 87 99
martin@nordicstaldkemi.dk

Per Alan Olsen

Salg - Sjælland
Tlf: 51 16 87 05
pao@nordicstaldkemi.dk

Kurt Callensen

Salg - Sønderjylland (kvæg)
Tlf: 20 20 87 05
kurt@nordicstaldkemi.dk

Johannes Jakobsen

Salg - Vestjylland
Tlf: 24 45 87 05
jw@nordicstaldkemi.dk

Stig Kristensen

Sælger i Nordjylland
Specialist i Epoxy
Tlf: 28 26 13 50
stig@nordicstaldkemi.dk

Inga Rasmussen

Telefonsalg i Sønderjylland
Tlf: 20 57 87 06
inga@nordicstaldkemi.dk

Ginna Matzen Madsen

Økonomiafdeling
Tlf: 74 84 87 06
ginna@nordicstaldkemi.dk

Skriv til os

Adresse

Nordic Stald Kemi ApS
Industriparken 15
6630 Rødding

Kontakt

Tlf: +45 7484 8706
Email: post@nordicstaldkemi.dk
CVR Nr.: 35484361

Telefontider

Mandag til torsdag: kl. 08.00 - 16.00
Fredag: kl. 8.00 - 14.30
Lørdag & søndag: Lukket